O nas

bigstock-Installing-Electric-Fuse-At-Ho-94724435

Jako zarejestrowany elektryk i osoba wykwalifikowana (competent person) , Electrical & LED Solutions działa legalnie na terenie Wielkiej Brytanii. Mamy odpowiednią wiedzę, umiejętności i długoletnie doświadczenie aby dostarczać wszechstronne usługi dla naszych klientów. Metody, które stosujemy są nowoczesne i niezawodne. Korzystamy z najnowszych zdobyczy technologii, dzięki czemu wykonujemy powierzone nam zadania w sposób profesjonalny i płynny.

 

Montujemy najlepsze lampy LED zarówno w oprawach żarówkowych, a także jako światła punktowe (downlights/spotlights), które są niezwykle nowoczesne i ekonomiczne. Listwy ledowe z kolei pozwalają w nowatorski sposób ozdobić wnętrze kuchni, łazienki czy dowolnego wnętrza. Oferujemy także oświetlenie ogrodu lub podjazdu za pomocą lamp z czujnikiem ruchu lub listw LED-owych o dowolnym kolorze. Posiadamy listwy diodowe, które mogą zmieniać kolorystykę w zależności od wybranej przez klienta opcji na pilocie a nawet takich, które zmieniają się w rytm muzyki.

Zajmujemy się kompleksową realizacją usług elektrycznych, takich jak naprawa czy wymiana całego okablowania, wymiany skrzynek bezpiecznikowych czy dodawanie nowych obwodów do istnejącej już instalacaji.

Tutaj mogą Państwo sprawdzić status rejestracji Electrical & LED Solutions – SPRAWDŹ

Prosimy sprawdzać używając kodu pocztowego WV10 9PQ.